دانشگاه اولستر انگلستان

University of Ulster

 

به اطلاع شما دوستان میرسانم که کالج کیو اند ای با همکاری دانشگاه اولستر، اقدام به برگزاری دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد با ارایه مدرک از دانشگاه اولستر مینماید و برای تحصیل در شهرهای لندن و بیرمینگام از هم اکنون دانشجو میپذیرد.

شما با داشتن مدرک لیسانس و توانایی درمکالمه زبان انگلیسی میتوانید برای این دوره اقدام کنید. در صورت نداشتن مدرک آیلتس یک امتحان تلفنی و/یا اینترنتی از شما گرفته خواهد شد که ثابت کند شما توانایی شرکت در کلاسهای انگلیسی زبان را دارید. در صورت کم بودن امتیاز زبان شما میتوانید در دوره  های آمادگی زبان به مدت سه ماه در این کالج نیز شرکت کنید تا به سطح مورد نظر دست یابید و سپس وارد دوره شوید. شهریه دوره ی زبان ۱۰۰۰ پوند است. کسانیکه در حد آیلتس ۵٫۰ باشند باید در این دوره سه ماهه شرکت کنند اما کسانیکه در حد آیلتس ۵٫۵ هستند میتوانند درس خود را بلافاصله شروع کنند.

مدرک شما مستقیما از دانشگاه اولستر صادر میشود که جزو دانشگاههای ممتاز در رده بندی وزارت علوم ایران قرار دارد.  در واقع کالج  کیو اند ای بعنوان بخشی از دانشگاه اولستر این دوره ها را در رشته های مدیریتی زیر برگزار میکند وشماره ی CAS   صادره از سوی همین دانشگاه اولستر خواهد بود که برای اخذ ویزای انگلستان معتبرتراز کالج ها میباشد و به دانشجو اجازه ی ۲۰ ساعت کار هفتگی در انگلستان را خواهد .  صدور شماره ی CAS  از دانشگاه این مزیت را دارد که دیگر نیازی به اخذ مدرک آیلتس برای ارایه به سفارت نیست. شما پس از اتمام تحصیل خود میتوانید در صورت پیدا کردن شغل، برای ویزای سه ساله کاری انگلستان اقدام کنید.

دوره های برگزار شده از قرار زیر میباشد:

مقطع و نام دوره

نام دوره به لاتین

   

طول دوره

شهریه ی سالیانه

شهریه ی کل

کارشناسی مدیریت  

 

BSc (Hons) Management Practice

   

۳ سال

۸۰۰۰ پوند

۲۴٫۰۰۰ پوند

کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

MSc Executive Leadership

   

۱ سال

۹۰۰۰ پوند

۹۰۰۰ پوند

 البته در صورت وجود برخی از شرایط امکان تخفیف از ۸۰۰۰ پوند به ۶۵۰۰ پوند برای هر سال جهت متقاضیان دوره کارشناسی و از ۹۰۰۰ پوند به ۷۵۰۰ پوند برای متقاضیان دوره ارشد نیز وجود دارد.


برخی تصاویر دانشگاه (برای نمایش اسلایدی روی یک عکس کلیک کنید):