دوره های زبان انگلیسی در مالزی

آکادمی کالج زبان لندن LEA

( شعبه کوالالامپور – مالزی )

ما حضور در محیطی ارزان و انگلیسی زبان همچون کشور مالزی را به همراه آموزش فشرده زبان به شما پیشنهاد میکنیم .شما نباید فرصتی را از دست دهید. به همین دلیل ما دوره هایی فشرده با هزینه هایی بسیار کم و محیطی بسیار مناسب را آماده کرده ایم. شما زبان انگلیسی را با سرعتی باور نکردنی در کشور مالزی خواهید آموخت .این دوره به شکلی برنامه ریزی شده که شما پس از اتمام کورس کامل کالج موفق به اخذ حداقل نمره آیلتس شش  آکادمیک خواهید شد.

این موسسه از نظر جغرافیایی با قرار داشتن در منطقه ای بسیار زیبا و با در اختیار داشتن ساختمان های مسکونی شیک و تمیز با قیمتی مناسب میتواند نظر هر فرد را به خود جلب کند و از آنجایی که این این کالج برخلاف بسیاری از دیگر کالج های زبان در داخل شهر کوالالامپور واقع شده (تنها ۱۵ دقیقه تا برج های دوقلو فاصله دارد) مکانی مناسب برای زندگی در کنار تحصیل می باشد. دانشگاه بین المللی KBU و دو عدد از بزرگترین مراکز خرید مالزی IKEA و  ONE UTAMA، در فاصله ای بسیار نزدیک از این منطقه قرار دارند.

London English Academy شعبه ای از در مرکز کوالالامپور در مالزی تاسیس شده است. آکادمی لندن با دانشگاههای خصوصی در کوالالامپور همکاری دارد و این آکادمی با هدف بالا بردن سطح کیفی آموزش توسط این دانشگاهها به رسمیت شناخته شده است. دانشگاههای ,Kokwing ،UCSI ،Sunway ،KBU Taylors ،Inti ،UCTI و KBU که از بزرگترین دانشگاههای مالزی هستند طرف قرارداد همکاری با کالج می باشند و این آکادمی مورد تأیید دانشگاههای ذکر شده می باشد.

آکادمی انگلیسی لندن به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرکز آموزش زبان جهانی است. بیش از ۷۰۰ دانشجو از ۸۰ کشوردنیا از این آکادمی فارغ التحصیل شده اند، با استادانی مجرب و تحصیل کرده از انگلستان، استرالیا،  نیوزیلند و مالزی می باشند. دانشجویان مراکز ما می توانند این اطمینان را داشته باشند که آموزش در این مرکز با بالاترین کیفیت خواهد بود.

ما طیف گسترده ای از برنامه های زبان انگلیسی را ارائه می دهیم:

 • برنامه های غنی و مفید در زبان انگلیسی
 • برنامه های تابستانی زبان انگلیسی
 • انگلیسی آکادمیک
 • دوره های مقدماتی آزمون (آیلتس و تافل)
 • دوره انگلیسی برای اهداف حقوقی، شرکتی و یا تجارت

دوره های  این کالج مناسب افرادیست که قصد آموزش زبان جهت ادامه تحصیل یا مهاجرت را دارند یا اینکه تنها قصد دارند مهارت گفتگو به زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند. ضمنا دوره هایی نیز ویژه کودکان و دانش آموزان در این کالج برگزار میگردد.

تورهای تفریحی؛ اردو های یک روزه یا چند روزه و برنامه های متنوع دیگری نیز جزء برنامه های ثابت کالج می باشد.

مزیت های تحصیل در آکادمی انگلیسی لندن در مالزی:

 • زبان انگلیسی یکی از زبانهای رسمی در مالزی است و زبان تدریس در LEA می باشد.
 • هزینه های مقرون به صرفه با کیفیت آموزش بالا برای دانشجویان
 • بعد از تحصیل در LEA، شما می توانید تحصیلات در سطح بالاتر و تخصصی تر را در هر یک از دانشگاه های موجود در مالزی یا هر کشور انگلیسی زبان دیگر انتخاب کنید.
 • با تحصیل در LEA، شما فرصت یادگیری زبان با معلمان انگلیسی زبان را دارید که تجربه بهتری را برای یادگیری به شما می دهد.

شهریه ها :

ثبت نام + شهریه دوره
مصاحبه + بیمه +  ویزا به دلار
طول دوره
$۵۷۵
یک ماهه
$۱۱۰۰
دو ماهه
$۱۶۲۷ سه ماهه
$۲۵۱۳ چهار ماهه
$۳۰۳۹ پنج ماهه
$۳۵۶۵ شش ماهه
$۴۰۹۰ هفت ماهه
$۴۶۱۶ هشت ماهه
$۵۱۴۲ نه ماهه
$۵۶۶۸ ده ماهه

در مجاورت کالج زبان LEA، شش ساختمان مسکونی مجهز به همه امکانات رفاهی قرار دارد که برای اسکان دانشجویان این کالج در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که این واحدهای مسکونی دارای نگهبانی ۲۴ساعته، استخر و جکوزی برای هر بلوک، زمین بازی، زمین تنیس، سالن بدن سازی، خشکشویی و بسیاری امکانات رفاهی دیگر می باشد.

هر واحد این ساختمان ها دارای ۳ اتاق و فول فرنیش می باشند که از جمله امکانات می توان به اینترنت WIFI، کولر گازی و غیره.. نام برد. قیمت اتاق ها به شرح زیر است و هر دانشجو بنا به سلیقه خود می تواند یک اتاق مجزا یا حتی یک واحد مجزا را اجاره نماید کما اینکه دانشجویان زیادی در LEAبا خانواده خود مشغول زندگی در این واحد ها می باشند.

هزینه ماهیانه خوابگاه ها:

 • هر دانشجو در اتاق دو نفره : ۲۰۰$
 • هر دانشجو در اتاق یک نفره: ۲۵۰$

این هزینه ها شامل هزینه اجاره خوابگاه، نظافت، اینترنت بی سیم و استفاده از کلیه امکانات از قبیل سالن بدنسازی، استخر و جکوزی می باشد. ضمنا مبلغ ۲۳۰ دلار در زمان تحویل خوابگاه به عنوان ودیعه از دانشجو اخذ میگردد که در زمان تسویه حساب به وی بازگردانده خواهد شد. در اتاق های خوابگاه امکاناتی از قبیل تخت خواب، کمد، میز ناهار خوری، یخچال، ماشین لباس شویی، مبل، پرده، اجاق گاز و کولر گازی موجود است.

تصاویری از کالج مالزی و خوابگاهها