تحصیل در انگلستان

 

تحصیل در کشور انگلیس درس های تاریخی بسیاری در مورد رهبران بزرگ، متفکران و هنرمندان مشهور را به شما می دهد. لذا شما قادر به انتخاب دانشگاه هایی  که  ۱۰۰ سال قدمت دارند یا کالج های مدرنی که در انگلستان ، اسکاتلند ، ایرلند و ولز وجود دارند هستید.  موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز از موسسات اعزام دانشجو به انگلستان با نام ثبت شده ساختار پژوهش امید، با توجه به تجربه و همچنین با همکاری وکلای مهاجرت ، روند مهاجرت به انگلستان را به صورت کاملاً تضمینی برای متقاضیان بر عهده میگیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قوانین جدید مهاجرت به انگلستان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به انگلستان را دارند باید پس از ورود به این کشور نسبت به اخذ اقامت انگلستان اقدام کنند، این افراد می توانند پس از اتمام تحصیلات خود با سرمایه گذاری در انگلستان و یا تغییر ویزا به ویزای کار در انگلستان نسبت به این مسئله اقدام کنند و در نهایت می توانند تابعیت انگلستان را اخذ کنند.

دوره های تحصیل در لندن بسیار مشهورند، زندگی در این  شهر بسیار جالب و هیجان انگیز است و همراه با ماجراجویی می باشد. لندن مکانی بسیار عالی برای یادگیری زبان انگلیسی یا تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

تحصیل در انگلستان بسیار گران بار نیست و هزینه زندگی در این شهر نسبت به دیگر مناطق خارج از لندن بسیار مقرون به صرفه تر است. اخذ مدرک کارشناسی در انگلیس سه سال به طول می انجامد ( شهریه یک سال تحصیلی در این دانشگاه با دیگر دانشگاه های بین المللی مقایسه می شود. ) هم چنین دانشجویان بین المللی از خدمات درمانی رایگان NHS در صورت تحصیل بیش از ۶ ماه برخوردار می شوند.

 

 

 

 

 

قابل توجه متقاضیان تحصیل در رشته مدیریت در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در انگلستان
دانشگاه اولستر در رشته های فوق اقدام به اخذ پذیرش در رشته های مدیریت مینماید

برای مشاهده اطلاعات بیشتر کلیک کنید